MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10143311
nr 1014 3311
8 st, Björk/Rotting
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 januari 2016
kl 19:26:26
400 kr
450 kr
500 kr
700 kr